Poznaj #UPJP2

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci i Doktoranci pierwszego roku, serdecznie witamy Was w murach Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Mamy nadzieję, że najbliższe kilka lat, które spędzimy razem będą nie tylko czasem intelektualnego i duchowego wzorstu, ale także okresem pełnym radości płynącej ze studenckiego życia "w sercu Krakowa".

Razem z Samorządem Studentów UPJPII przygotowaliśmy dla Was "Pakiety Pierwszoroczniaków", a w nich m.in.: przewodnik "Poznaj #UPJP2", notatnik, długopis, karteczki memory, zakładki. Otrzymacie je w czasie spotkań organizacyjnych. Na końcu przewodnika znajdziecie kod QR do ankiety promocyjnej, która pozwoli nam na zweryfikowanie kanałów informacyjnych wykorzystanych w czasie promocji rekrutacji 2021/22. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego bardzo prosimy o jej wypełnienie. Każda osoba, która uzupełni ankietę weźmie udział w losowaniu uczelnianych nagród!
Przygotowaliśmy dla Was:

• NAGRODA GŁÓWNA x3: bluza UPJP2, torba na dokumenty UPJP2, uczelniany album, stojak na telefon, kubek
  • NAGRODY DODATKOWE x7: koszulka UPJP2, bawełniany plecak UPJP2, uczelniany album, stojak na telefon, kubek.

ANKIETA PROMOCYJNA

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem bezpłatnego kalendarium ściennego (A3) na rok akademicki 2021/22 zapraszamy do Biura Promocji przy ul. Kanoniczej 9, pok. 101. Możecie je również pobrać poniżej i wydrukować.

kalendarium2021_22.jpg

ue.png